%39

LCN Peeling Hediyeli Aloe Via Saç, Vücut ve Ağız Bakım Seti

259,00 

6 ÜRÜN BİR ARADA

1- ALOE VIA Aloe Vera Besleyici Onarici Sampuan, 200ml
2- ALOE VIA Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Kremi, 200ml
3- ALOE VIA Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Maskesi, 200ml
4- ALOE VIA Aloe Vera Canlandırıcı Duş Jeli, 250ml
5- Microsilver plus diş macunu (75 ml)
6-LCN Arındırıcı Enzim İçeren Yüz Peelingi, 50ml – HEDİYE

Stokta yok

GELİNCE HABER VERStok kodu: LRP0003-1 Kategoriler: Etiketler:

LCN PEELING HEDİYELİ ALOE VIA SAÇ, AĞIZ VE VÜCUT BAKIM SETİ

6 ÜRÜN BİR ARADA

1- ALOE VIA Aloe Vera Besleyici Onarici Sampuan, 200ml
2- ALOE VIA Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Kremi, 200ml
3- ALOE VIA Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Maskesi, 200ml
4- ALOE VIA Aloe Vera Canlandırıcı Duş Jeli, 250ml
5- Microsilver plus diş macunu (75 ml)
6-LCN Arındırıcı Enzim İçeren Yüz Peelingi, 50ml – HEDİYE

1- ALOE VIA Aloe Vera Besleyici Onarici Sampuan, 200ml
Şampuan; kiri aynı bir mıknatıs gibi saçtan ayırır ve saçı yumuşak bir şekilde temizler. Provitamin B5 ile saçı dıştan güçlendirir.
Aloe Vera Besleyici Onarıcı Şampuan; kiri aynı bir mıknatıs gibi saçtan ayırır ve saçı yumuşak bir şekilde temizler. Provitamin B5 ile saçı dıştan güçlendirir ve %45 oranında Aloe Vera jeli ile saçı ve saç derisini nemlendirir.

%45 Aloe Vera Jel ve Bambu özü içerir
Saçı hassas bir şekilde temizler, güçlendirir ve saç derisini nem ile besler
Her saç tipine uygundur
Aloe Vera Besleyici Onarıcı Şampuan Kullanım Şekli
Islak saça ceviz büyüklüğünde şampuan uygulayın, nazikçe köpürtün ve iyice durulayın.

Şampuan; Kütikül tabakasını temizlerken, saçları kirden ve yağdan arındırır, aynı zamanda saçı şekillendirmek için kullanılan saç spreyi gibi ürünlerin kalıntılarını tamamen yok eder. Saç bu sayede tüm bakım maddelerini bünyesine alır, sağlıklı bir hal alır.

Şampuanın ve saç kreminin her yıkamada kullanılması tavsiye edilir. Haftada 1-2 kere maske yaparak saçlarınızı derinlemesine besleyin. Isı koruması için besleyici onarıcı saç spreyinin kullanılması önerilir.

 

2- ALOE VIA Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Kremi, 200ml
Saç kremi de, şampuan gibi, her saç yıkamasının ayrılmaz bir parçası olmalıdır.
Saç kremi de, şampuan gibi, her saç yıkamasının ayrılmaz bir parçası olmalıdır. Nutri-Oil Repair Complex, saçları içten dışa besler ve onarır. Besleyici aktif maddeler şampuan tarafından açılan kütikül tabakasını kapatarak saç yüzeyini pürüzsüzleştirir ve mühürler. Böylece; saç nemini kaybetmez ve pürüzsüz yüzey saçın parlak ve yumuşak görünmesini sağlar.

%15 Aloe Vera Jel ve 7 çeșit yağdan olușan Nutri-Oil-Repair-Complexaus içerir
Saçları ağırlaștırmadan içten besler ve onarır
Saç yüzeyini pürüzsüzleştirir ve sağlamlaştırır
Her saç tipine uygundur. Özellikle kuru ve yıpranmış saçlar için üretilmiştir.
Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Kremi Kullanım Şekli
Islak saça uygulayın, saç köklerinize gelmeyecek şekilde nazikçe saç uçlarına ve saça ceviz büyüklüğünde bir miktarda saç kremi uygulayın. 2-3 dakika etki etmesini bekleyin ve durulayın.

Şampuanın ve saç kreminin her yıkamada kullanılması tavsiye edilir. Haftada 1-2 kere maske yaparak saçlarınızı derinlemesine besleyin. Isı koruması için besleyici onarıcı saç spreyinin kullanılması önerilir.

Saçın en üst tabakası olan Kütikül, saç yıkandıktan sonra açılır ve böylece saç dışarıdan gelen, örneğin saça yapılan ısı işlemleri veya saçı taramak gibi, negatif etkilere karşı, savunmasız hale gelir. Saç kremi, Kütikül katmanında açılan bölgelerin tekrar kapanmasına yardımcı olur. Böylece saç, nemini kaybetmez ve daha parlak ve yumuşak bir hal alır.

 

3- ALOE VIA Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Maskesi, 200ml
Besleyici Onarıcı Saç Maskesi; saçları içten besler ve onarır.
Besleyici Onarıcı Saç Maskesi Maskesi; 7 çeşit yağdan oluşan Nutri-Oil-Repair-Complex içeriği ile saçları içten besler ve onarır. İçeriğindeki 18-MEA yağı, gözenekli alanları doldurarak saçı derinlemesine onarır, böylece saçın stabilitesini düzeltir ve saç kırılmasını uzun süre önler. Saç yüzeyi mühürlenir ve pürüzsüzleşir

%15 Aloe Vera Jel ve 7 çeșit yağdan olușan Nutri-Oil-Repair-Complexaus içerir
Saçları derinlemesine besler ve onarır, saçlar dayanıklılığını geri kazanır ve böylece uzun süre saç kırılmasının önüne geçer
Haftada 1-2 kez saç kreminin yerine kullanın
Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Maskesi Kullanım Şekli
İhtiyaca göre, haftada 1-2 kez uygulayarak, ceviz büyüklüğü miktarında maskeyi saç kremi yerine kullanın, saç diplerine gelmeyecek şekilde baştan aşağıya saça masaj yaparak uygulayın. 3 dakika bekletin ve durulayın.

Saçlar yaklaşık %2 oranında yağlardan oluşur. Yağlar saçı korur ve yumuşaklık katar. 18-MEA (metil eikosenoik asit) yağı saçın üzerinde bulunan temel bir yağdır. Dışarıdan gelen negatif etkiye sahip uygulamalar, örneğin saç boyanması gibi, bu yağ katmanına zarar verebilir. Saç gözenekli ve kırılgan bir hal alır. LR Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Maskesi içeriğindeki 18-MEA maddesi, saçı negatif etkenlere karşı korur.

 

4- ALOE VIA Aloe Vera Canlandırıcı Duş Jeli, 250ml
Aloe VIA serisindeki Aloe Vera Canlandırıcı Duş Jeli, içeriğindeki %35 aloe vera yaprak jeli ve bio kivi özütüsü sayesinde cildinizi kurutmadan, nazikçe temizler. Kullanım sonrasında doğal, taze bir his bırakır.
LR Aloe Vera Canlandırıcı Duş Jeli tüm cilt tipleri için uygundur. İhtiyaca göre sabah veya akşamları duşta kullanabilir ve ılık suyla durulayabilirsiniz.
Paraben ve mineral yağlar içermez.

 

5- Microsilver plus diş macunu (75 ml)

Gümüş içerikli bu çok özel diş macunu, çürük ve plak oluşumunu önler. Diş eti iltihaplarını önler. Hidroksiapatit diş minesini yeniden yapılandırır. Özellikle de hasar görmüş dişler, hassas diş etleri ve ağız kokusunda etkilidir.
Hassas diş ve diş etleri için ağız temizleme ve bakımı yapan bakım ürünü. Çürük, plak ve diş eti iltihaplanmalarını önler (Parodontose-Prophylaxe) ve ağız kokusunu azaltır.

İlave kullanım önerileri:
Ağız kokusuyla mücadele: Bir sıkım MICROSILVER PLUS diş macununu dilinizin üstüne yerleştirin ve etki etmesini bekleyin. Bu macun ağız çalkalama suyu gibi etki göstererek aynı zamanda ağız kokusuna sebep olan bakterileri ortadan kaldırır. Ağzınızı iyice çalkalayın!
Dişler arasında kalan boşlukların temizlenmesi: MICROSILVER PLUS diş macununu diş arası fırçasına sürüp, dişlerinizi nazikçe fırçalayın ve kısa bir süre etki göstermesine izin verdikten sonra çalkalayın.
Diş etlerinin güçlendirilmesi: Bir miktar MICROSILVER PLUS diş macununu diş arası fırçasına sürün ve dişetlerine masaj yaptıktan sonra etki etmesi için bekleyin.
Parodontose-Prophylaxe MicrosilverBG™: Ağız bölgesindeki bakterileri azaltır.
Dexpanthenol: Hassas diş ve diş etlerini rahatlatır.
Çinko: İltihaplı diş etleri ve ağız mukozasının iyileşmesini destekler.
Mineral hidroksiapatit: Doğal diş minesini yeniden yapılandırır, dişin girintili üst yüzeyini onarır ve dişlerinizin sağlam, sağlıklı olmasını sağlar.
Sakarin; yapay bir tatlandırıcıdır. Temel maddesi benzoik sülfinit olan sakarin, sakarozdan daha tatlı olup, izne bağlı olarak içki, şekerleme, ilaç ve diş macunu gibi ürünlerde tat vermek için kullanılır
Limonene: Koku verici olarak kullanılır. Bitkisel kaynaklardan elde edilir.
Laktoferrin: insan bağışıklık sisteminin bakteri, virus ve mantarlara karşı savunma ve bağışıklık sisteminin düzenlenmesinde etkin rol oynayan çok fonksiyonlu bir demir iyonları bağlayıcı glikoproteindir. Insanlarda, normal koşullarda, laktoferrin kanda, mukozal salgılarda, gastrointestinal sıvılarda, idrarda ve daha çok sütte veya kolostrumda (yani doğumdan sonra gelen ilk ağız sütünde) bulunur ve ağırlıklı olarak savunma sisteminin içinde kullanılmaktadır.

 

6- LCN – Arındırıcı Enzim İçeren Yüz Peelingi

Açıklama:Nemlendirici enzim ReviSkin-Code ®, badem yağı içerir ve biyoteknolojik peeling etkili madde Keratoline ® ölü cilt hücreleri ve aşırı sebum yağını arındırma etkisine sahiptir.
Manolya-, söğüt kabuğu-, karmaşık greyfurt-, propolis, çay ve papatya özlerinde oluşan bitkisel içerik anti-inflamatuvar etkiye sahiptir ve ve aynı zamanda cildi rahatlatır. Hassas ciltler için uygundur.

Kullanım: Az miktarda peelingi, temiz cilde dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Uygulama sonrası yüzünüzü ılık suyla yıkayın akabinde uygun bir nemlendirici kullanın. Göz çevresine uygulanmaz. Haftada bir kullanmanız tavsiye edilir.

LCN yüz bakım serisi, tüm cilt tiplerine uygun temel bakım ürünlerini içerir. Hassas ciltlerde bile güvenle kullanabileceğiniz bu seri, yüksek kalite içeriği ile cildinizin yaşlanma sürecine aktif olarak karşı koyar.

Ek bilgi

Marka

HF

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“LCN Peeling Hediyeli Aloe Via Saç, Vücut ve Ağız Bakım Seti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Not: Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyumcu, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır. Ticari kartınızı kullanarak tüm ürünleri 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.