HF Spriluna Cilt Bakım Banyosu 200ml

96,00 

İçeriğinde bulunan Spirulina, Platensis ve diğer doğal ekstratlar sayesinde cilt yenilenmesinin desteklenmesine yardımcı olur. Cilt üzerinde koruyucu bariyer sağlar. Detox etkilidir. Cildi pürüzsüzleştirir.

HF Spriluna Cilt Bakım Banyosu 200ml

Açıklama: İçeriğinde bulunan Spirulina, Platensis ve diğer doğal ekstratlar sayesinde cilt yenilenmesinin desteklenmesine yardımcı olur. Cilt üzerinde koruyucu bariyer sağlar. Detox etkilidir. Cildi pürüzsüzleştirir.

Spirulina Platensis; bir yosun türüdür. Cilt güzelliğinde faydalanılan en doğal ürünlerden biri olan Spirulina akne ve sivilcelerin giderilmesini sağlar. Yaraların hızlı şekilde kapanmasına yardımcı olan vitamin ve minerallere sahiptir. Kılcal damar çatlamasından kaynaklı cilt sorunlarının giderilmesinde olumlu sonuçlar gözlenmiştir.

 

Kullanım: Kuru, hassas ve yıpranmış tüm ciltlerde kullanılabilir. *Soğuk ya da aşırı sıcakta kızaran cilt için yatıştırıcı özelliği vardır. Islak cildinize bir miktar sürüp dairesel hareketlerle uyguladıktan sonra durulayınız. Etkili sonuç için sabah akşam kullanılması tavsiye edilir.

Ek bilgi

Marka

HF

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“HF Spriluna Cilt Bakım Banyosu 200ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir