%39

LCN Anti-aging Yüz Maskesi Hediyeli L-RECAPIN Saç Bakım Seti

259,00 

L-Recapin Şampuan ve L-Recapin Tonik, gelişmiş formülüyle saç tellerini güçlendirir, dökülmelerin %98 oranında önüne geçer ve yeni saç çıkışını destekler. Özellikle, erkeklerde zamanından önce görülen kalıtsal saç dökülmelerinde bile etkili olur. Hem erkeklerin hem kadınların kullanımına uygun olan ürünün şampuan ve tonikten oluşan set halinde kullanılması tavsiye edilir.

Stokta yok

GELİNCE HABER VERStok kodu: LRP0002 Kategoriler: Etiketler:

LCN ANTI-AGING YENİDEN YAPILANDIRICI YÜZ MASKESİ

HEDİYELİ L-RECAPIN SAÇ BAKIM SETİ

 

1 adet L-Recapin Şampuan (200ml)

1 adet L-Recapin Tonik (200ml)

1 adet LCN Anti-aging Yeniden Yapılandırıcı Yüz Maskesi, 50ml – HEDİYE

 

L-Recapin Şampuan ve L-Recapin Tonik, gelişmiş formülüyle saç tellerini güçlendirir, dökülmelerin %98 oranında önüne geçer ve yeni saç çıkışını destekler. Özellikle, erkeklerde zamanından önce görülen kalıtsal saç dökülmelerinde bile etkili olur. Hem erkeklerin hem kadınların kullanımına uygun olan ürünün şampuan ve tonikten oluşan set halinde kullanılması tavsiye edilir.

L-Recapin 1+1 setin içerisinde Şampuan ve Tonik vardır. İki ürün de birbiriyle uyumludur ve birlikte kullanıldıklarında amaca yönelik optimum sonuç elde edilir.

L-Recapin Şampuan : Nazikçe temizler ve sistematik olarak dinlendirici etki sağlar. Saç ve kafa derisini, tonik kullanımına uygun hale getirir, iyileştirir ve hazırlar. Bu şampuan aynı zamanda saç ve saç derisine bakım yapar. Şampuanın dermatolojik olarak test edilmiş etken madde kombinasyonu yumuşak bir şekilde temizlik sağlayarak saçları güçlendirir.

L-Recapin Tonik: Saç köklerinin gerilemesine engel olan, saç köklerinin büyüme aşamasını besleyici maddelerle uzatan ve çıkan saçın saç köküne tutunmasını sağlayan özel bir bio kompleks içerir. Tonikteki etken maddeler saç derisini besler ve kan dolaşımını canlandırır; saçların daha uzun süre büyüme aşamasında kalmasına katkı sağlar.

Kullanım Şekli: Her gün veya gün aşırı saçınızı L-Recapin Şampuan ile yıkayın. Öncelikle şampuanı köpürtün ve parmak uçlarınızla kafa derinize yumuşak hareketlerle masaj yapın. Daha sonra saçlarınızı durulayın. Saçlarınızı bir havlu yardımı içe kurulayın ama kurutmayın. Saçınız nemliyken damlalıkla dökülen bölgelerdeki saç diplerinize her kullanımda 2 damla olmak üzere L-Recapin Tonik damlatın. Parmaklarınızla dairesel hareketlerle saç derinize iyice yedirin. Ardından saçınızı DURULAMAYIN. Tonik için önerilen kullanım şekli, ihtiyaca göre günde 1 veya 2 keredir.
Hemen her üründe olduğu gibi, optimum bir etki görmek için ürünleri düzenli kullanmanız gerekmektedir. 3. haftadan itibaren saçlarınızdaki farklılığa siz bile şaşıracaksınız!

İÇERİK MADDELERİYLE İLGİLİ BİLGİLER
L-Recapin; zeytinyağı asidi, apigenin ve biotinyl-GHK’den oluşan Procapil adındaki yenilikçi ve özel etken maddeyle geliştirilmiştir. Bu bileşimle kalıtsal saç dökülmesi terse çevrilebilir:

  • Zeytinyağı asidi zeytin ağacı yapraklarından elde edilir ve saç köklerinin bozulmaya uğramasını engeller.
    • Apigenin; saç köklerindeki kan akışını destekleyen sitrus meyvelerinden elde edilen bir flavonoiddir.
    • Biotinyl-GHK (özel olarak vitamin yüklenmiş protein) saç köklerinin bozulmaya uğramasını engeller, uzamakta olan saçların kafa derisine sabitlenmesini destekler.

ÇALIŞMALAR
DermaTronnier GmbH, LR’ın talebi üzerine 20 katılımcı ile (21-60 yaşları arasındaki erkekler) birlikte 1 aylık uygulama süresi zarfında Tonik ile ilgili bir çalışma gerçekleştirmiştir.

Toniğin verdiği sonuçlar: Katılımcıların % 76’sı ürünün etkisini ve saç hacmini artırdığını onaylıyor. Ürün, katılımcıların saç kılı sayısında (saç kalınlığında) artışı ve anal evrede saç miktarında artışı hedefleyebilmiştir.

Yapılan çalışma gösteriyor ki:
• L-Recapin saç dökülmesini yavaşlatmaktadır.
• L-Recapin uygulandığında saçlar uzama evresinde boyunu korumaktadır.
• L-Recapin saçın köküne sabitlenmesine katkıda bulunur.
• Saç kökü L-Recapin’in Procapil® adındaki etken madde bileşeniyle desteklenir, güçlenir ve yenilenir.

LCN Anti-aging Yeniden Yapılandırıcı Yüz Maskesi, 50ml, 

Regenerating Luminous Skin Mask 50ml

Açıklama: ReviSkin-Kod ® ile nemlendirici ve cilt yatıştırıcı yüz maskesi. Beyaz kilin aktif bileşeni, kirleri etkili bir şekilde temizler, taze ve parlak bir cilt sağlar. Bu maske, enerjik, diri ve yenilenmiş bir cilt hissi verir.

Kullanım: Maskeyi yüzünüze ince bir tabaka halinde sürün ve 10-15 dk bekletin. Daha sonra cildinizdeki fazlalığı, tercihinize göre masajla yedirin veya yumuşak bir kağıt mendil yardımı ile temizleyin. Haftada 2-3 kere uygulayabilirsiniz.

LCN yüz bakım serisi, tüm cilt tiplerine uygun temel bakım ürünlerini içerir. Hassas ciltlerde bile güvenle kullanabileceğiniz bu seri, yüksek kalite içeriği ile cildinizin yaşlanma sürecine aktif olarak karşı koyar.

 

Ek bilgi

Marka

HF

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“LCN Anti-aging Yüz Maskesi Hediyeli L-RECAPIN Saç Bakım Seti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Not: Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyumcu, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır. Ticari kartınızı kullanarak tüm ürünleri 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.