%18

LCN El Kremi 50ml

82,00 

Normal ve kuru ciltler için tasarlanmış bu yağsız nemlendirici el kremi, LCN’nin en çok satan ürünlerinden de biridir.  Bahçeden geldiğinizde, bulaşıkları yıkadıktan sonra ya da başka herhangi bir iş sonrasında, ellerinizi yeniden canlandırmaya ihtiyaç duyduğunu hissettiğinizde uygulayın ve bakımlı ellerinizin keyfini çıkarın.

Stokta

LCN El Kremi 50ml

LCN Hand Cream 50ml

Açıklama: Normal ve kuru ciltler için tasarlanmış bu yağsız nemlendirici el kremi, LCN’nin en çok satan ürünlerinden de biridir.  Bahçeden geldiğinizde, bulaşıkları yıkadıktan sonra ya da başka herhangi bir iş sonrasında, ellerinizi yeniden canlandırmaya ihtiyaç duyduğunu hissettiğinizde uygulayın ve bakımlı ellerinizin keyfini çıkarın.

Kullanım: Günlük kullanım için uygundur. Ellerinizin canlılığını korumak için, ihtiyaç duyduğunuzda küçük bir miktarı elinize sürün ve masaj ile yedirin.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“LCN El Kremi 50ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Not: Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyumcu, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır. Ticari kartınızı kullanarak tüm ürünleri 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.