%14

LCN Hacim Veren Rimel – Maskara

(1 müşteri incelemesi)

150,00  129,00 

RENK: SİYAH

Bu harika maskara, özel formülü ve yenilikçi tasarım fırçasıyla kirpiklerinize ultra kalın, uzun, kıvrımlı ve lüks görünüm sağlar. İçeriğindeki pirinç kepeği, Karnauba ve Candelilla balmumlarının özel kombinasyonu, olağanüstü bir etki ile kirpiklerinizin uzamasına yardımcı olur.

Stokta yok

GELİNCE HABER VER

Kategoriler: Etiketler: , , Marka:

LCN Hacim Veren Rimel –  SİYAH

Extreme WOW Effect Volume Mascara

Açıklama:  Bu harika maskara, özel formülü ve yenilikçi tasarım fırçasıyla kirpiklerinize ultra kalın, uzun, kıvrımlı ve lüks görünüm sağlar. İçeriğindeki pirinç kepeği, Karnauba ve Candelilla balmumlarının özel kombinasyonu, olağanüstü bir etki ile kirpiklerinizin uzamasına yardımcı olur.

Kullanımı: Rimelinizi sürmeye öncelikle kirpik diplerinden başlamalısınız. Bu kirpiklerin aşağı düşmemesi için hem bir destek oluşturacaktır hem de köklerde daha hacimli, dolgun bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Ardından uçlara doğru sürebilirsiniz.

 

Ek bilgi

Renk

Siyah

Marka

LCN

LCN Hacim Veren Rimel – Maskara için 1 inceleme

  1. Pınar

    LCN Wow Effect Volume Mascara gerçekten çok başarılı bir ürün. Kirpiklerim tahminimin çok ötesinde belirginleşiyor, hacim kazanıyor ve kalıcığı da çok uzun süreli. Kullandıktan bir süre sonra göz kapağına bulaşmaması benim açımdan çok önemli bir özellik. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra fiyatı da kendi sınıfındaki ürünlere oranla gayet uygun. Ayrıca, Alman markası olması, Avrupa’da üretilmesi de benim için önemli. Hayvanlar üzerinde test edilmediğinden emin olarak gönül rahatlığıyla kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Not: Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyumcu, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır. Ticari kartınızı kullanarak tüm ürünleri 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.