%35

LCN WOW Hybrid Jel Oje ve Üst Kaplama İkili Set

145,00  94,00 

Set İçeriği

1 adet LCN WOW Hybrid Jel Oje, 8ml ( Farklı renk seçenekleri mevcuttur)
1 adet LCN WOW Hybrid Gel Top Coat – Üst Kaplama, 8ml

LCN WOW Hybrid Jel Oje, kullanıldığında 10 güne kadar dayanabilen yoğun canlı, süper hızlı kuruma özelliğine sahip yarı kalıcı bir ojedir. Bu jel yapısı, pürüzlü ve düzensiz yüzeyleri düzeltmek için dolgunlaştırıcı bir etki sağlar. LCN Wow Hybrid Top Coat – Üst kaplama  dayanıklılık süresini uzatır, ojenizin rengini korur.

Temizle
Stok kodu: LCNWOWSET1 Kategoriler: Marka:

LCN WOW Hybrid Jel Oje ve Üst Kaplama İkili Set

 

Set İçeriği

1 adet LCN WOW Hybrid Jel Oje, 8ml ( Farklı renk seçenekleri mevcuttur)
1 adet LCN WOW Hybrid Gel Top Coat – Üst Kaplama, 8ml

 

LCN WOW Hybrid Jel Oje, kullanıldığında 10 güne kadar dayanabilen yoğun canlı, süper hızlı kuruma özelliğine sahip yarı kalıcı bir ojedir. Jel görünümüne rağmen normal bir ojeden farklı yoktur. Bu jel yapısı, pürüzlü ve düzensiz yüzeyleri düzeltmek için dolgunlaştırıcı bir etki sağlar.

LCN Wow Hybrid Top Coat – Üst kaplama ile kullandığınızda, dayanıklılık süresini uzatır, ojenizin rengini korursunuz. Bunun dışında ayrıca bir baz kullanmanıza gerek yoktur.

Profesyonel uygulama fırçası ile kolay ve hızlı bir uygulama sağlar ve süper hızlı kuruma özelliği ile sizi uzun bekleme zahmetinden kurtarır.

LCN WOW Hybrid Jel Oje %100 Vegandır, Soya ve gluten içermez. Hayvan dostudur, asla hayvanlar üzerinde test edilmezler.

Birçoğunun kanserojen olduğu kanıtlanmış 7 zararlı madde, hiç bir LCN oje içinde bulunmaz. (Formaldehit, TPHP, Toluene, Formaldehit bağdaştırıcıları, DHT, BBP ve Kamfor)

Aseton içermeyen oje çıkarıcılarla bile kolayca tırnaklarınızdan temizlenebilir.

Oldukça canlı ve modaya uygun renklere sahip olan LCN ojeler, bilye sistem ile geliştirilmiştir. Böylelikle son damlasına kadar ojenizi kullanabilirsiniz.

Uygulama: Oje şişesini uygulama öncesinde içinde bulunan bilyenin sesi gelecek şekilde iyice çalkalayınız. Uygulama öncesinde tırnak üzerinde yağ, krem vb. var ise temizleyiniz. Birinci katı ince, ikinci katı daha kalın olmak üzere 2 kat olarak sürün. Ojenizin 10 güne kadar dayanıklılığını arttırmak ve rengini korumak için en üste LCN Top Coat – Üst Kaplama sürün ve ojenizi mühürleyin.

Eğer ihtiyaç hissederseniz, her 3 veya 4 günde bir WOW Top Coat – üst kaplamayı tekrar uygulayın.

Ek bilgi

Renk

French Beyazı, French Pembe, Hırçın Mor, Işıltılı Geceler, Öldüren Cazibe, Renkli Geceler

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“LCN WOW Hybrid Jel Oje ve Üst Kaplama İkili Set” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Not: Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyumcu, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır. Ticari kartınızı kullanarak tüm ürünleri 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.