%17

LCN Oje, 8ml – Aşkın Kadehi

29,00 

Patentli seramik – nano teknolojisi ile üretilmiş LCN ojeler, piyasadaki ojelerle kıyaslanmayacak kadar üstün bir kaliteye sahiptir. Dayanıklılığı, kalıcılığı ve parlaklığı ile profesyonel bir performans sergiler, tırnaklarınızda sararma yapmaz. LCN Ojeler %100 Vegandır, Soya ve gluten içermez. Hayvan dostudur, asla hayvanlar üzerinde test edilmezler.

Birçoğunun kanserojen olduğu kanıtlanmış 7 zararlı madde, hiç bir LCN oje içinde bulunmaz. (Formaldehit, TPHP, Toluene, Formaldehit bağdaştırıcıları, DHT, BBP ve Kamfor)

Stok kodu: 43079-17 Kategoriler: Marka:

LCN Oje , 8 ml

renk: Aşkın Kadehi

 

Oje değil, LCN OJE

 

Patentli seramik – nano teknolojisi ile üretilmiş LCN ojeler, piyasadaki ojelerle kıyaslanmayacak kadar üstün bir kaliteye sahiptir. Dayanıklılığı, kalıcılığı ve parlaklığı ile profesyonel bir performans sergiler, tırnaklarınızda sararma yapmaz.

Profesyonel uygulama fırçası ile kolay ve hızlı bir uygulama sağlar ve süper hızlı kuruma özelliği ile sizi uzun bekleme zahmetinden kurtarır.

LCN Ojeler %100 Vegandır, Soya ve gluten içermez. Hayvan dostudur, asla hayvanlar üzerinde test edilmezler.

Birçoğunun kanserojen olduğu kanıtlanmış 7 zararlı madde, hiç bir LCN oje içinde bulunmaz. (Formaldehit, TPHP, Toluene, Formaldehit bağdaştırıcıları, DHT, BBP ve Kamfor)

Aseton içermeyen oje çıkarıcılarla bile kolayca tırnaklarınızdan temizlenebilir.

Oldukça canlı ve modaya uygun renklere sahip olan LCN ojeler, bilye sistem ile geliştirilmiştir. Böylelikle son damlasına kadar ojenizi kullanabilirsiniz.

Uygulama: Oje şişesini uygulama öncesinde içinde bulunan bilyenin sesi gelecek şekilde iyice çalkalayınız. Uygulama öncesinde tırnak üzerinde yağ, krem vb. var ise temizleyiniz. Birinci katı ince, ikinci katı daha kalın olmak üzere 2 kat olarak sürün.

 

Ek bilgi

Renk

Beyaz, Pembe

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“LCN Oje, 8ml – Aşkın Kadehi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Not: Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyumcu, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır. Ticari kartınızı kullanarak tüm ürünleri 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.