%12

HF %10 UREA Ayak Bakım Kremi 100ml

78,00  69,00 

Ekstra kuru ve pul pul olmuş cilt bölgelerinin yansıra, tüm vücut için güvenle kullanabileceğiniz, yoğun nemlendirme için geliştirilmiş bir kremdir. Ölü derilerin absorbe edilmesini kolaylaştırırken, içeriğindeki üre ile cildin bariyer fonksiyonunu yeniden kurmak için formüle edilmiştir.

Stok kodu: HF0006-1 Kategoriler: Marka:

HF %10 Urea Profesyonel Ayak Bakım Kremi

 

Açıklama: Ekstra kuru ve pul pul olmuş cilt bölgelerinin yansıra, tüm vücut için güvenle kullanabileceğiniz, yoğun nemlendirme için geliştirilmiş bir kremdir. Ölü derilerin absorbe edilmesini kolaylaştırırken, içeriğindeki üre ile cildin bariyer fonksiyonunu yeniden kurmak için formüle edilmiştir. Bu sayede cildin nem tutma kapasitesi belirgin bir şekilde artar. İpeksi dokusu ile yağlı bir his bırakmadan yoğun bir nemlendirme sağlar. İçeriğinde ki Shea Butter A,D,E,ve F vitaminleri ile cildin ihtiyaç duyduğu pek çok vitamini içinde barındırır. Bakteri ve mantarlara karşı koruma sağlar. Kaşıntı ve yangıyı azaltır.

Kullanım: Çatlak topuk bakımı, dirsek-diz bakımı, el-ayak ve cilt bakımı, diyabetik ve venöz koşullarda, ekstra kuru ciltlerin yenilenmesi ve egzema, iktiyozis, keratoderma ve sedef gibi kronik cilt rahatsızlıklarında güvenle kullanabileceğiniz bir kremdir. Cildinizde ihtiyaç duyduğunuz her bölgede yeteri miktarda sürerek kullanabilirsiniz. Konsantre ve yoğun bir formüle sahiptir olmasına karşın ciltte yağlı bir his bırakmadan, hızla nüfuz eder. Bütün kuru cilt bölgelerinde güvenle kullanılabilir. Günlük kullanıma uygundur.

Ek bilgi

Marka

HF

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“HF %10 UREA Ayak Bakım Kremi 100ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Not: Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyumcu, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır. Ticari kartınızı kullanarak tüm ürünleri 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.