4M – Dinozor DNA T-Rex

129,90 

Ödüllü Ürün: 2016 Hong Kong Smart Gifts Design Awards – Corporate Group- Gold (HK) 2016 A’ Design Award in Toy, Games and Hobby Products Design – Silver A’ Design Award (Italy)

Dinozorlar Canlanıyor! Bir paleontolog ve dino genetikçi olun. Karanlıkta parlayan dino iskeletini kazıyıp çıkartın. Tüpün içindeki Dinozorunuzun DNA sını bulup, arttırılmış gerçeklik (Augmented Reality – AR) teknolojisi ile gözlerinizin önünde gerçek boyuyla tekrar hayata döndürün. Videolar ve muhteşem filmler çekip anında sosyal medya üzerinden arkadaşlarınıza gönderin – inanılmaz şaşıracaklar! Bu eşi benzeri olmayan dino kazı kit ile inanılmaz eğlenceli heyecanlar yaşayacaksınız.

Yaş: +8

Stokta yok

GELİNCE HABER VER

Stok kodu: 7002 Kategoriler: Etiketler: , Marka:

4M – Dinozor DNA T-Rex

Ödüllü Ürün: 2016 Hong Kong Smart Gifts Design Awards – Corporate Group- Gold (HK) 2016 A’ Design Award in Toy, Games and Hobby Products Design – Silver A’ Design Award (Italy)

Dinozorlar Canlanıyor! Bir paleontolog ve dino genetikçi olun. Karanlıkta parlayan dino iskeletini kazıyıp çıkartın. Tüpün içindeki Dinozorunuzun DNA sını bulup, arttırılmış gerçeklik (Augmented Reality – AR) teknolojisi ile gözlerinizin önünde gerçek boyuyla tekrar hayata döndürün. Videolar ve muhteşem filmler çekip anında sosyal medya üzerinden arkadaşlarınıza gönderin – inanılmaz şaşıracaklar! Bu eşi benzeri olmayan dinozor kazı kit ile inanılmaz eğlenceli heyecanlar yaşayacaksınız.

Kutu içeriği: DNA parça çıkartma olan bir tüp ve parlayan dinozor iskeleti gömülü olan alçı bir kalıp, 1 set özel olarak tasarlanmış kazı aletleri, 1 fırça, 2 AR oyun matı( her biri 42 x 42 cm), 1 adet eklem yerleri için yumuşak bal mumu.

Yaş: +8

 

Ek bilgi

Yaş

+8

İlgi alanları

Eğlenceli Kazı

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“4M – Dinozor DNA T-Rex” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Not: Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyumcu, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır. Ticari kartınızı kullanarak tüm ürünleri 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.